The Butterfly Button
דלג לתוכן העמוד

מוקד המועצה

מרכזיה

אביבה אזרד
מרכזנית

לשכת ראש המועצה

חגית ברנס
מנהלת לשכת ראש המועצה
חן כהן
מנהלת לשכת המנכ"ל
עינב קמרון
מנהלת לשכת הסגנים

הנהלת המועצה

אייל בצר
ראש מועצה
דליה אייל
ממלאת מקום ראש המועצה וסגניתו
אבי סמוביץ
סגן ראש המועצה
שי יזרעאלי
סגן ראש המועצה
צחי אייזנר
מנכ"ל המועצה

אגף קהילה ורווחה

פקס אגף קהילה ורווחה: 153-4-6520068

לי יהב
מנהלת אגף קהילה ורווחה
שלי אוחיון
מזכירת אגף קהילה ורווחה
אלה סופר
מנהלת משרד
נופר נבון
עובדת זכאות
ניצנית מרון
תקציבנית
איילת אפשטיין
ראש צוות, מנהלת מכללת קהילה פעילה וותיקים
גלית צור יוסף
ראש צוות, יו"ר ועדות לתכנון טיפול, להט"ב
עדי חמו
ראש צוות ואחראית צח"י בישובים
צפנת גליל
ראש צוות ומרכזת תחום סדרי דין
אדווה אבני
עו"ס יתד (צעירים)
אורית פת
רכזת התמכרויות נוער וצעירים ועו"ס במרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
איאת ג'ואמיס
עו"ס קהילתית בישובים הבדואים
גלית ארן
מרכזת טיפול בוותיקים, עו"ס לחוק חוסים וסדרי דין
דלית רויטר
מנהלת המרכז לטיפול קבוצתי
יסמין אוסטרובסקי
מרכזת תחום מניעת אלימות ושלום המשפחה
יפעת גזית
עו"ס קהילתית ותיקים
יפעת יוספזון
מנהלת המרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
ליהי אלוני רצאבי
עו"ס בהתמחות לסדרי דין
לימור פז
מרכזת חוק הנוער
נופר גלסמן
מנהלת תכנית "נתיבים להורות" ורכזת תחום אובדן ושכול.
נעמי ברקאי
עו"ס לסדרי דין ואפוטרופוסות
נרי בן שושן
המרכז היזרעאלי למשפחות מיוחדות וצח"י בישובים
עדי סמדר
מתאמת הכשרות במרכז לטיפול בפרט ומשפחה
ענבל כפיר
רכזת תכנון מידע והערכה
ענת ירון
מנהלת המרכז לגישור ודיאלוג בקהילה
שיר חזיזה
עו"ס מרחב לקידום תעסוקה לצעירים
שחף חופש
עו"ס במרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
תגריד עבאס
שי"ל מגזר בדואי
תמר מילמן
עו"ס לחוק הנוער

אגף חינוך

דודו גורן
מנהל אגף החינוך
נטע לי קרן
מזכירת האגף
כרמית מלכי
רכזת כוח אדם ורישום
ארנה אשרם
מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים
מורן ורטהיים
מנהלת מחלקת הגיל הרך וגני ילדים
ציפי חסון
מזכירת מחלקת הגנים והגיל הרך
מרינה מלצב
מזכירת מעונות יום
יואל גרינצייג
חשב
פועה ברנר
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד
הילה גבע
מזכירת מחלקת חינוך מיוחד
רוני שמש
קב"ס (קצינת ביקור סדיר)

אגף הנדסה ותשתיות

אפיק ונה
מהנדס המועצה
שרית גור
סגנית מהנדס המועצה
רותי אמויאל
מזכירת האגף
ענת פניני
מזכירת מחלקת תשתיות, פיתוח ודרכים
מוריה נחמני
מזכירה
אלינה סבצ'קין
חשבת האגף
דור כרמי
מנהל מחלקת תכנון ישובים
מיכאל לשצ'ינסקי
מנהל מחלקת תשתיות
עפר דרור
מנהל מחלקת אחזקה
חמוטל בק
מזכירת מדור אחזקה/ נושאי ועדה / טופסי 4
מוריה נחמני
מזכירה
ירדן לביא מורג
מנהלת מחלקת בינוי
משה נחימוב
מנהל מחלקת אחזקת מבני ציבור וחינוך
צח אבנת
מנהל מחלקת חזות וגינון
דינה שמואל
מזכירת מח' מבני ציבור/ נושאי ועדה/ היתרי בנייה
אבי כהן
מנהל תפעול
ולרי ברויטמן
עובד מחלקת אחזקה, חשמל
אולג גולדברג
פיקוח

אגף איכות הסביבה

אסי אליה
מנהל אגף איכות הסביבה
ארנון מצר
סגן מנהל האגף ורכז תעשייה
מירי מלכה
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
עומר בר
מנהל מחלקת מיחזור ופסולת
ארדה רבוא
רכזת קיימות בקהילה
לילה אלעד
רכזת חינוך סביבתי - בתי ספר
תמר אודם
רכזת חינוך סביבתי - גנים
נטע הדס
רכזת פרויקטים

אגף כלכלי

מאיה אדר קדוש
מנהלת מחלקת תיירות
גדי רז
אחראי אחזקה אזורי תעשייה
משה (טושקו) בן שחר
רכז חקלאי
ציפי גליקשטיין
מנכ"ל מעברים בעמק
אנט טוביאנה
מזכירת בית ספר לנהיגה
משה בר
מנהל בית ספר לנהיגה

אגף תפעול

אלון טל
מנהל אגף תפעול
קרן מזרחי
מזכירה - רכש ולוגיסטיקה
מירי מלכה
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
נתי חזן
מפקח רישוי עסקים
מירי שטיינברג
מנהלת הסעות חינוך מיוחד
אבי פרץ
סדרן תחבורה
משה פולק
קצין בטיחות בהסעות
אנט טוביאנה
מזכירה
אורית שושן
הסעות חינוך מיוחד
אסתר רויניק
מנהלת הארכיון

ארכיון

אסתר רויניק
מנהלת הארכיון

רישוי וקידום עסקים

מירי מלכה
מזכירה - רישוי עסקים
נתי חזן
מפקח רישוי עסקים

רכש ולוגיסטיקה

קרן מזרחי
מזכירה - רכש ולוגיסטיקה

תחבורה

מירי שטיינברג
מנהלת הסעות חינוך מיוחד
אבי פרץ
סדרן תחבורה
אנט טוביאנה
מזכירה
משה פולק
קצין בטיחות בהסעות
אורית שושן
הסעות חינוך מיוחד

דוברות וחופש המידע

עדי בכר
אחראית האתר ע. דוברת
קטי ויינר
מזכירה

בית האמנויות

רותי ברג
מזכירת מרכז המוסיקה
לאה זית
מנהלת בית האמנויות
גבי צפניה
מנהל מרכז המחול
יריב דומני
מרכז מגמת בגרות מוסיקה

music center

הנהלת חשבונות

ויקי ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
עליזה רביבו
מנהלת חשבונות
מירב סעדיה
מנהלת חשבונות
אופירה עובדיה
מנהלת חשבונות
אביבית ועקנין
מנהלת חשבונות
מורן מירקוב
מנהלת חשבונות
מריה ספקטור
מנהלת חשבונות
אולגה סימיונוב
מנהלת חשבונות
אירה אוסקר
מנהלת חשבונות
סימה אשואן
מנהלת חשבונות

הרשות לביטחון קהילתי

אוריה ספיר
מנהלת תכנית הרשות לביטחון קהילתי

השירות הווטרינרי

דר' גלית וונדר
וטרינרית רשותית

ועדה מרחבית - יזרעאלים

שי יזרעאלי
יו"ר הוועדה
אורית כהן
מהנדסת הוועדה
שרון חמו
סגן מהנדסת הוועדה ומתכנן הוועדה
רעיה דגן
מנהלת תפעול
רוסיטה טוגר
בודקת תוכניות
רומאיכה סיבאני
אחראית מחלקת רישוי
סמאח זועבי
בודקת בקשות להיתרי בנייה
פלור מילגרום
בודקת בקשות להיתרי בנייה
רחלי קולט
בודקת בקשות להיתרי בנייה
רעות בן דוד אסולין
בודקת בקשות להיתרי בנייה
דודי אזור
מנהל מחלקת פיקוח
יריב כעביה
מפקח בנייה
מוחמד אמארה
מפקח בנייה
קובי גוטוביץ'
מפקח בנייה
טליה טובול
מזכירת פיקוח וגבייה
ליאת איבנברג
מידענית
שלומי פחימה
מידען

חירום וביטחון

ניר שנער
ממונה חירום וביטחון
קרן שחר
מנהלת המוקד
קטי ויינר
מזכירה
אבידן אברהם
קב"ט מוסדות חינוך
עודד מלכה
שוטר קהילתי
רון רוזנר
מפקד בסיס הפעלה אזורי
דגן פריג'
פקח וסייר ביטחון
פלטי בארי
פקח וסייר ביטחון
מוקד
מוקד 24 שעות
נועם גיגי
מנהל מחלקת אכיפה
רועי קליין
פקח איכות הסביבה
שגב בוסקילה
פקח

ילדים ונוער

פקס ילדים ונוער: 04-6520077

אורי חן
רכז טיולים ומפעלים
אוריה יערי
רכז ליווי מערכות נוער יישוביות ורכז הכשרות
טל כהן
רכזת שיתופי פעולה ותכנית להב"ה
חן רוזנברג
רכזת תנועות הנוער
נועה יצחקי
רכזת בני המושבים
בר כהנוב
רכזת הדרכה בני המושבים
איתי שמואל
רכזת התנועה החדשה
אלמוג הללי
רכזת השומר הצעיר
צוריה יעקב
רכזת בני עקיבא מחוז חיפה

יישובי המועצה

סוואעד חמיירה
יישוב
מרחביה קיבוץ
יישוב
מחנה יהודית
יישוב
כפר תקווה - בית ומקום לאנשים מיוחדים

בית לחם הגלילית
יישוב
בית זייד
יישוב

ישובים

לילך כהני
מנהלת מחלקת ישובים
מיכל ניר ארבץ
מנהלת אשכול היישובים המזרחי
שי בן דוד
מנהלת אשכול היישובים המערבי

יחידה אסטרטגית

כליל כנעני
מנהל

יובלי העמק

צחי ורמוס
מנהל
עמית זינגר
מנהל תפעול
גבי ניצן
מנהלת אדמיניסטרטיבית
קרן מגל קסלר
רכזת מערכות בקרה
אנה עמרני
הנהלת חשבונות

כספים וגזברות

שגיא וייץ
גזבר המעצה, מנהל אגף הכספים
מירי שריג
חשבת המועצה
ויקטוריה ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
ארינה ברגר
מזכירת האגף
יהודה אזרד
קופאי
נורית גואטה
קופאית

מבקר המועצה

אלי יהודה
מבקר המועצה

מליאת המועצה

גבת
גבת
רחל בן-חורין
גבעת אלה
שמואל טלאור
גבעת אלה
יריב בן-עזר
בלפוריה
אברהם כץ
בית שערים
איריס גרומן
בית לחם הגלילית
בית זייד
בית זייד
אלונים
אלונים
אפי קידרון
אלוני אבא
יעקב איציק
אחוזת ברק
זיו ורהפטיג
אחוזת ברק
אבי סמוביץ
יפעת
דליה אייל-בן-מנשה
אלון הגליל

משאבי אנוש ושכר

אביטל אלמוגי
מנהלת שכר
ענת עומר
חשבת שכר
אירה יפרח
חשבת שכר
מעיין אברה
עוזרת חשבת שכר
ענת דומינסקי
מנהלת משאבי אנוש
מרב ברנדט-שתיל
רכזת משאבי אנוש
נוי בן גל
רכזת משאבי אנוש
ניצן אופק
רכזת משאבי אנוש

מנהל הכנסות גבייה - ארנונה

יערית אטיאס
מנהלת
רות ויצמן
היטלי ביוב
נועה חזן
הנחות
סנדרה דירקטור
שומה וסקר נכסים
מלי ביטאו
אגרת ביוב, שפכים חריגים, אישורי טאבו לבתים פרטיים
נטלי אמסלם
החלפת מחזיקים ושומה
ורד אלישע
קיבוצים בגביה מרוכזת
דבורה ביינה
בית האמנויות ורווחה
ברוך דסטה
פיקוח ואכיפה
נופר והב
אישורי טאבו, קרקעות חקלאיות ושומה

מועצה דתית

חיה קליגר
מנהלת
שדה יעקב

ספורט

דנה טרטצקי גתוע
מנהלת
רוני חבשוש פלדמן
מזכירה
עודד יחיאלי
רכז כדורסל

ספרייה אזורית

נורית גבעוני
מנהלת הספרייה
נעמה שובל
ספרנית
אביב דרור לוי
ספרנית
שירז בוינג'ו
ספרנית

עובדות סוציאליות ביישובים

פקס עובדות סוציאליות ביישובים: 153-4-6520068

לי יהב
מנהלת אגף קהילה ורווחה
לימור פז
אחוזת ברק
טלי קפל
אלון הגליל
שיר חזיזה
אלוני אבא
ענבל כלאף
אלונים
נעמי ברקאי
בית זייד
שיר חזיזה
בית לחם הגלילית
מעין בנימין
בית שערים
נרי בן שושן
בלפוריה
תמר מילמן
גבעת אלה
ענבל כפיר
גבת
בר בורכו
גזית
שיר חזיזה
גניגר
אביב אוסטרוב חסון
דברת
בר בורכו
הושעיה
תמר מילמן
היוגב
ענת ירון
הסוללים
ענבל כלאף
הרדוף
טלי קפל
חנתון
תמר מילמן
יפעת
נעמי ברקאי
כפר ברוך
נעמי ברקאי
כפר גדעון
מעין בנימין
כפר החורש
ענבל כלאף
כפר יהושע
ליהי אלוני רצאבי
מזרע
לפנות לאגף
מנשיה זבדה
אביב אוסטרוב חסון
מרחביה קיבוץ
אביב אוסטרוב חסון
מרחביה מושב
שחף חופש
נהלל
לפנות לאגף
סוועד חמירה
ענבל כלאף
עדי
בר בורכו
עין דור
גלית ארן
ציפורי
אביב אוסטרוב חסון
רמת דוד
אורית פת
שדה יעקב
טלי קפל
שמשית
עדי סמדר
שריד
נרי בן שושן (זמנית)
תל עדשים
יפעת גזית
תמרת

עמותת ותיקי עמק יזרעאל

נוקי בן-שושן
מנהלת
אורית אריאב
מזכירת הסב יום
תמר להב
מנהלת יחידת איתן
תמי אידלשטיין
מנהלת תחום תרבות ופנאי
חגית רפפורט
מנהלת המרכז הידרותרפי
סיגל אהרון
מנהלת תחום קידום בריאות ומתנדבים
קרנית כהן
מנהלת מרכז יום ועו"ס בעמותה
מיכל אפריאט
מדריכת תעסוקה בסב יום
יעל רוטנברג
מזכירת המרכז ההידרותרפי
דודיק פרץ
אב קהילה תומכת
יהודה פוקס
אב קהילה תומכת
אורלי האס
פיזיותרפיסטית, הידרותרפיסטית
יפים פינקלשטיין
מרפא בעיסוק

צעירים

עדי מנצור אדליס
מנהלת תחום צעירים

קידום בריאות

חן זרצקי
קידום בריאות

קתדרת עמק יזרעאל

יפעת כהן ישראלי
מזכירה

שירות פסיכולוגי חינוכי

לימור ליברמן-אזולאי
מזכירה

תרבות

נועה שמרון
מזכירה
יעל זיו סוטו
רכזת
אולם תרבות-אזורי-יפעת
אולם תרבות