חנוכת מבנה חטיבת ביניים חדש בבית הספר 'מרכז אלון'

המועצה ממשיכה בהרחבת המענים בחינוך המיוחד


השבוע נחנך מבנה חדש של חטיבת הביניים, בבית הספר לחינוך מיוחד 'מרכז אלון', בקיבוץ אלונים. השנה 'צמח' בית הספר גם לכיתות ז' – ט'.

מנהלת בית הספר מירב שרון, ברכה את הנוכחים והשותפים לעשייה שהביאה לרגע מרגש זה - רשת 'ברנקו וייס', המועצה האזורית עמק יזרעאל וקיבוץ אלונים.

שמעון אטיאס מרשת ברנקו וייס, ברך על המוגמר וציין את הקשר המצוין ושיתוף הפעולה הפורה בין בית הספר, המועצה והקיבוץ.

דודו גורן מנהל אגף החינוך במועצה, הדגיש בדבריו את שאיפתה של המועצה למצוא מענה חינוכי הולם לכל נער ונערה, והדגיש את העבודה החינוכית המרשימה של צוות בית הספר בהובלתה של מנהלת בית הספר – מירב שרון.

חנוכת מבנה חטיבת הביניים ב'מרכז אלון' מצטרף לשינויים מרחיקי לכת, שנעשו בתחום החינוך המיוחד בעמק יזרעאל, במטרה לספק מענה למספר רב של תלמידות ותלמידים, ככל הניתן:

בית הספר 'העמק' בית ספר לחינוך מיוחד עבור בני ובנות נוער על רצף האוטיזם, בניהולה של שמרית אפרתי, מספק מתחילת השנה מענה מכיתה ז' ועד גיל 21.

בית הספר 'קישון' לתלמידות ותלמידים עם לקות למידה, בניהולה של עירית גולן רביב, נפתחו לראשונה שתי כיתות י', במגמה להצמיח את בית הספר עד כיתה י"ב.

בית הספר 'שגיא' בניהולה של אור-לי להב, נפתחה כיתת חינוך מיוחד נוספת לתלמידות ותלמידים עם לקות תקשורת. פתיחת הכיתה מאפשרת רצף לימודי מכיתה א' ועד ו'.

אייל בצר ראש המועצה: "המועצה ממשיכה לקדם פתיחת מסגרות מגוונות לחינוך מיוחד ברחבי העמק ולפתח את הקיימות. אנו גאים ומברכים על הקמתה של כל מסגרת נוספת, שמספקת מענה הולם ושלם לילדות וילדים בחינוך המיוחד."

חנוכת מבנה חטיבת ביניים בבית ספר 'מרכז אלון'

המבנה החדש בחטיבת הביניים בבית ספר 'מרכז אלון'

 צילום: שאול רחמים