ערב מרגש מתוצרת העמק: שירי פסטיבלי הזמר והפזמון

תושבי העמק הגיעו לשמוע ממיטב שירי פסטיבלי הזמר והפזמון המוכרים והאהובים, בביצועים מרגשים של חבורות הזמר מעמק יזרעאל


חבורות הזמר של עמק יזרעאל – שמונה במספר, התכנסו בשבת החולפת לערב חבורות הזמר השנתי של המועצה בסימן שירי פסטיבל הזמר והפזמון.
הערב החגיגי נערך באולם המופעים ביפעת, במעמד ראש המועצה, אייל בצר ובהשתתפות חבורות הזמר הנתמכות על ידי המועצה: 'שדות' – מבית לחם הגלילית, בניצוחו של אילן אבירם, 'היוגבים' – מהיוגב, בניצוחה של יעל קיין, חבורת הזמר של כפר תקווה בניצוחו של הלל ירון, 'אבא' של אלוני אבא בניצוחו של יפתח גרשון, חבורת הזמר של תמרת - בניצוחו של אסף פיוטרקובסקי, 'אלגרוס' - בניצוחה של רחל גרוס, חבורת הזמר 'הרוח הטובה' - בניצוחו של אבי בן עוז ו'עדשים' - חבורת הזמר של תל עדשים - בניצוחו של יפתח גרשון.

החבורות והמקהלות עלו בזו אחר זו ושרו ממיטב הרפרטואר שלהן, בהפקה מוסיקלית של יפתח גרשון. ריגשה במיוחד מקהלת כפר תקווה, בה שרים דיירי הכפר בעלי צרכים מיוחדים, שהפליאו בשירה וזכו לתשואות רמות מהקהל הרב.

הערב הוא פרי שיתוף פעולה של המועצה וחבורות הזמר, הנתמכות לאורך השנה על ידי מחלקת התרבות, בפעילות המקהלות ביישובים בכלל ובאירוע זה בפרט.

את הערב הנחתה בחן רב רחלי גורדון, זמרת הגבעטרון, שסיפרה על השירים ועל המבצעים.
בפתיחת הערב, מנהלת מחלקת התרבות רחלי אבידב, אמרה: "אנחנו שמחים לקדם את חבורות הזמר ולתמוך בהן, לטובת תושבי העמק שנהנים לשיר וליהנות מזמר עברי.  נמשיך לתת במה לחבורות שלנו ולעשייה החשובה הזו".

ראש המועצה אייל בצר, סיכם: "אנו שמחים להשקיע בחבורות הזמר שלנו ולארחן. שנמשיך לקיים תרבות איכותית ולא נפסיק לשיר!"

חבורת הזמר של בית לחם הגלילית
'שדות' בית לחם הגלילית

חבורת הזמר של תל עדשים
'עדשים' - תל עדשים

חבורת הזמר הרוח הטובה
'הרוח הטובה' מוזיאון העמק

חבורת הזמר של היוגב
'היוגבים' היוגב

חבורת הזמר של כפר תקווה
'פינה בכפר' כפר תקווה

חבורת הזמר של תמרת
תמרת

חבורת הזמר של אלוני אבא
'אבא' אלוני אבא

אלגרוס
'אלגרוס'

צילום: שאול רחמים