פסטיבל חלב ודבש חוגג 20 שנים של חגיגת שבועות בעמק יזרעאל 9-17/5/2021

מופעים מרכזיים בהפקות מקור לרגל חגיגות ה- 20 לפסטיבל: תיסלם חוגגים 40 שנה לרדיו חזק, אורח מיוחד – אביב גפן נגה ארז בהופעה, פול טראנק מארחים את מרגול – שני מופעים בערב אחד סולני האופרה הישראלית בניצוחו של דודו זבה שרים אהוד מנור, אורח מיוחד: דוד ד'אור


בחג השבועות, המועצה האזורית עמק יזרעאל חוגגת 20 שנים לפסטיבל 'חלב ודבש' עם מופעים מוזיקליים של מיטב היוצרים והמבצעים בארץ ופעילויות מגוונות באתרי התיירות והמורשת בעמק, בניחוח היזרעאלי האהוב על רקע נופיו הזהובים של העמק.

המופעים המרכזיים, הפקות מיוחדות לרגל חגיגות ה-20 לפסטיבל:

תיסלם חוגגים 40 שנה לאלבום המיתולוגי 'רדיו חזק'
האלבום שפרץ גבולות ויצר סטנדרטים חדש ברוק הישראלי. תיסלם בחגיגת להיטים מתמשכת, מלאה באנרגיה בלתי נדלית, עם אורח מיוחד אביב גפן.

ערב שכולו 'חלב ודבש 2021' שני מופעים בערב אחד:
נגה ארז בהופעה, עם אלבומה החדש והמדובר  KIDS
 Full Trunk מארחים את מרגול בעולם ההופעות הישראלי, ההופעות של Full Trunk ידועות כהופעות אנרגטיות, מרימות ואותנטיות ועכשיו, הם מגיעים לפסטיבל חלב ודבש עם אורחת מיוחדת מאוד מרגול!

את הפסטיבל מפיקה המועצה האזורית עמק יזרעאל, באמצעות מחלקת התרבות. ניהול אמנותי: מאיה פוגל.

עוד בפסטיבל:
חגיגת מחול – מופע פתיחה חגיגי– 'ושוב איתכם' - מופע מחולות עשיר בהשתתפות 16 להקות מחול מרחבי הארץ. במהלך הפסטיבל יתקיימו שלושה מופעי מחול נוספים. תיקון ליל שבועות עם הסופר מאיר שלו, תערוכות אמנות; תערוכת אמני העמק – בה מציגים עשרות רבות של אמנים מהעמק, תערוכת חוצות בכפר יהושע, במבואת האולם ובגלריה מירווח בהרדוף, סיפור חייו ויצירתו של נתן זך בשיתוף קהילת 'ניגון הלב', חגיגת אקורדיונים ארצית עם בכירי הנגנים בישראל, בתים פתוחים בתמרת, שחרית מוזיקלית בגניגר.

מופעים והצגות לכל המשפחה:
הצגת ילדים ד"ר דוליטל של המדיטק חולון, בחורשת בכפר ברוך ומתחם קוביות אמנות, מופע המחול לילדים 'קישקושולוגיה' במוזיאון ביפעת ועוד.

אייל בצר, ראש המועצה: "כולם מוזמנים להגיע בחג השבועות ליהנות בעמק יזרעאל הירוק והפורח. חשוב לשמור עליו כך! אנו מתנגדים להקמת שדה תעופה במרכז החקלאות והריאה הירוקה של ישראל - שיביא להרס העמק. אנו פועלים בכל האמצעים לעצור את תכנית האיוולת הזו, ולא נרפה עד שננצח ונסיר את האיום מעליו!"

נגה ארז

תיסלם

אביב גפן

פולטרנק

דוד ד'אור

* יש להציג בכניסה תעודת מחלים.ה מקורונה או תעודת חיסון, בהתאם להנחיות משרד הבריאות

כל הפרטים על כל אירועי הפסטיבל - כאן
קופת אולם המופעים ביפעת: 04-6040575 מוקד הפסטיבל: 04-6520734

גם באתרי התיירות והמורשת יחכו למבקרים מגוון פעילויות באטרקציות, יקבים, אתרי התיירות החקלאית, מוזיאונים, גלריות, ירידים וסיורים ברחבי עמק יזרעאל 

יקב יזרעאל

רונדו רוכבים

שבועות בעמק יזרעאל

מחול יזרעאלי

שף דורון בר און

שבועות בעמק יזרעאל

כל הפרטים על אתרי התיירות המשתתפים בפסטיבל - כאן