בעמק יזרעאל קונים תוצרת מקומית!

נוכח מצבם של העסקים הקטנים, בשל משבר הקורונה, המועצה מעודדת רכישה מקוונת מחקלאים, בעלי עסקים, מסעדות ויקבים בעמק, לחיזוק הכלכלה המקומית


ההתפתחות הפתאומית והמהירה של משבר הקורונה והחמרת מצב התחלואה, הובילו להטלת סגר כולל נוסף, ולסגירת שערי חנויות ומרכזי מסחר. בעלי עסקים שלא הספיקו להתאושש מהסגר הראשון, מצאו עצמם נאלצים לסגור את בתי העסק שלהם בשנית.

במשך כל תקופת הקורונה, המועצה פועלת לקידום עסקים וכלכלה מקומית, באמצעות קמפיין לעידוד רכישה מעסקים מקומיים ותוצרת חקלאית.

"אנחנו נותנים קדימות לעסקים מקומיים. היום יותר מ- 70% מרכש המועצה, מתבצע מעסקים מקומיים", אמר ראש המועצה אייל בצר: "המועצה מחויבת לשים את העסקים המקומיים בראש סדר העדיפות, זה מנוע הצמיחה הראשי שלנו! העסקים המקומיים נפגעו והושבתו, זו הפעם השנייה וכעת, על כולנו להתגייס למענם ולחזק אותם. זה הזמן לשים דגש חזק על פיתוח כלכלה מקומית ומקוונת, שתאפשר הגעה ישירה אל הלקוח, גם בתקופה מאתגרת זו."

במסגרת הקמפיין התאגדו יחדיו בעלי מסעדות, יקבים, בעלי עסקים וחקלאים מהעמק, המספקים משלוחים עד הבית. מטרתו לסייע לעסקים בינוניים וקטנים ולקדם כלכלה מקומית, בעת שגרה ובמיוחד, בעת משבר כלכלי.

כל המידע אודות המגוון ואפשרויות ההזמנה לחצו כאן

 

בעמק יזרעאל קונים תוצרת מקומית!