שומרים על רמת מצוינות גבוהה!

בתי הספר התיכונים בעמק יזרעאל ממשיכים להציג נתונים מרשימים אל מול הנתונים הארציים לשנת תש"פ


מנתוני הזכאות לבגרות, שפורסמו לאחרונה על ידי משרד החינוך, עולה כי התיכונים של המועצה ממשיכים להציג אחוזי הצלחה גבוהים בהישגים ובערכים המשתקפים מפעילותם.

שני בתי ספר דורגו כבתי ספר מצטיינים על הישגים ערכיים, חברתיים ולימודים, ביניהם: מקיף עמקים תבור ומקיף חקלאי ויצ"ו נהלל.

בחירתם של בתי הספר הזוכים התקבלה על סמך שקלול של שורת מדדים בתחומים אלו ובהם: מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות ועוד.

"משרד החינוך פרסם את רשימת 302 מוסדות החינוך של החטיבה העליונה, אשר הצטיינו בשנת הלימודים תש"פ בתחום הערכי, החברתי והלימודי", סיפר יפתח גיא, מנהל אגף החינוך במועצה, "בחירת בתי הספר הזוכים התקבלה על סמך שקלול שורת מדדים וכן, בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו מוסדות החינוך בהשוואה לשנים קודמות. ברכות לבתי הספר ויצ"ו נהלל ועמקים תבור שברשימת הזוכים!  מגיעים להם כבוד והערכה רבה. אנחנו יודעים להעריך, לא פחות, את כלל בתי הספר, שכל אחד בתחומו, מגיע להישגים נפלאים, חלקם מדידים וחלקם לא. אנחנו גם מוקירים את מערכות החינוך שלכולן, חלק בהישגי בוגרי העמק.  מערכות הגיל הרך שמקנות את היסודות הראשוניים והבסיסיים ביותר, בתי הספר היסודיים שמטפחים את היכולות, ההרגלים, הידע והערכים שעליהם נבנות הקומות הבאות, מערכות החינוך הבלתי פורמלי, הספורט והאמנויות, שמטפחות את הממדים הערכיים וההישגיים - לכולם חלק בשלם."

אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל: " אנו גאים בכל מערכות החינוך בעמק ומברכים את בתי הספר המצטיינים. נמשיך להעניק חינוך ערכי, חברתי ולימודי לא מתפשר, השואף לטפח את זהותם של הבוגרים שלנו, המחוברים לשורשיהם ושואפים להגשים חלומות ולפרוץ גבולות חדשים."