חיפשת - מצאת, בקליק! מהיום, כל המידע זמין בקליק

הושק אתר אינטרנט חדש למועצה


המועצה האזורית עמק יזרעאל גאה להשיק אתר אינטרנט חדש לשירות התושבים. הקמת האתר החדש נולד מתוך רצונו של ראש המועצה לחזק את הקשר עם תושבי המועצה, תוך מתן שירות שיאפשר זמינות גבוהה ונגישות של שירותי המועצה. במקביל, האתר יספק תכנים עדכניים ומגוונים, ויעודד יצירת דיאלוג מתמיד בין התושבים לבין בעלי התפקידים במועצה.   

מטרת האתר החדש לספק חוויית לקוח לתושבים הגולשים בו ומתמקד במה שהם מחפשים ומה הם מעוניינים לעשות. בנוסף, האתר עומד בכל כללי הנגישות ומותאם לגלישה מהנייד.

האתר מספק מענה לשינויים הטכנולוגיים הרבים, שחלים תדיר, בסביבה הדינמית בה אנו חיים. במסגרת זו, מציע האתר שורה של אפשרויות ופתרונות עדכניים:

  • זמינות מכל מכשיר: זמין לגלישה בכל האמצעים הדיגיטליים (אתר רספונסיבי) ומתאים לכל רזולוציית מסך.
  • אינטראקטיבי מתמיד: ניתן בלחיצת כפתור ליצור קשר עם כל נותן שירות במועצה - מראש המועצה ועד נציגי המחלקות. כמו כן, ניתן לצפות באתר בכל המכרזים הפנימיים והחיצוניים, להוריד טפסים בצורה פשוטה ונוחה יותר, לשלם את חשבונות הארנונה וליצור קשר עם מוקד המועצה- הכל בקלות ובמהירות.
  • מידע מגוון ועדכני יותר: לוח אירועים מתקדם, מפה אינטראקטיבית של כל 32 יישובי המועצה, ספר טלפונים מועצתי, לוח מכרזים, פרוטוקולים ומערכת שיתופים ברשתות החברתיות.

"חשוב לנו שתושבים שייכנסו לאתר ירגישו שאנו רואים אותם ואת הצרכים שלהם- מה הם רוצים לעשות ואיך אנחנו יכולים לעזור להם", מספרת שירה לוין דוברת המועצה, "תפיסת הלקוחות שלנו והחוויה האישית שלהם, הם הדבר החשוב ביותר עבורנו ולשם אנחנו מכוונים."

אייל בצר ראש המועצה: "אני קורא לכם להשתמש באתר החדש, ככלי ליצירת קשר עמנו. לכל תושבת ותושב יש אפשרות ליצור קשר ישיר מול כל אחד מבעלי התפקידים במועצה. האתר החדש רק יחזק את הקשר הזה."

מוזמנים להיכנס לאתר החדש בכתובת: www.emekyizrael.org.il