כאן משחקים בכיף!

ביום רביעי החולף, נחנכה בהתרגשות משחקייה חדשה בכפר גדעון, לרווחת תושבי הכפר


       כחלק מפעילות רחבת היקף של המועצה, מבנים ישנים ברחבי היישובים זוכים לשיפוץ ולטיפוח.

רעיון הקמת המשחקייה בכפר גדעון נולד בישיבה שהתקיימה במושב, בה עלו צרכיהם של תושבי המקום. בהיעדר מענה לילדים מגיל לידה ועד כיתה א', הוחלט כי יש צורך במשחקייה לקטנטנים.

המבנה שנבחר לכך היה מוזנח לאין שיעור – גן נטוש, שניכר בו כי זמן רב לא דרכה בו רגל אדם. הוסכם לאשר את השכרת המבנה הנטוש, תוך התחייבות לטפל בו באופן יסודי, לשפצו ולטפחו.

השיפוץ היה מורכב בשל מצבו הירוד של המקום, אך בזכות  תמיכת המועצה ועם מנות גדושות של חום ואהבת תושבי הכפר, המקום עבר מהפך והתוצאה נפלאה! החצר נקייה ומסודרת, צינורות הביוב הוחלפו, הבניין תוקן ונצבע, הגג נאטם והוכנס מגוון מתקנים להנאת קטנטני היישוב והוריהם.

אייל בצר, ראש המועצה גזר את הסרט בהתרגשות וברך את המשתתפים; "עשיתם יש מאין! אני שמח לעמוד כאן היום ולחנוך מקום שישרת את קהילת כפר גדעון ככלל ואת ההורים לילדי הגיל הרך בפרט. מאחל לכם שתיהנו ותבלו פה בנעימים עם ילדיכם."

לאחר טקס גזירת הסרט נקבעה מזוזה במקום על ידי כבוד הרב ליפשיץ.

במהלך הטקס הודה ראש המועצה לחברי ועדת המשחקייה: חדוה רוזנבלום, יהודית שטיגליץ, עין בר אפלמן, יפית אלפסי, שיפרה בן צדוק, אורטל היזלר, לחברי הוועד המקומי כפר גדעון, לנעמי בוחבוט הרכזת האדמיניסטרטיבית ולמנהל היישוב, עדי גרנוב, שאיפשר, עבד, ותמך בכל התהליך.