גלגלים של תקווה – הודעת דחייה

בהתאם להנחיות משרד הבריאות בנוגע לקיום אירועים המונים, עמותת אתגרים והמועצה האזורית עמק יזרעאל, מודיעות על דחיית אירוע 'גלגלים של תקווה' שתוכנן ל 4.4.20. 
המסע יתקיים ביום שבת 05 ספטמבר 2020 בסימן חגיגות 25 שנים לעמותת אתגרים.

"חשוב לנו לקיים את האירוע בתנאים אופטימאליים וללא חששות מיותרים ולכן החלטנו לדחות אותו בכדי שכל מי שירצה להשתתף יוכל לקחת בו חלק", אומר אבנר בלקנאי, מנכ"ל אתגרים.
ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל הוסיף, "כרגע חשוב לפעול לפי הנחיות משרד הבריאות ולהימנע מסיכונים מיותרים. נשמח לראות את כולם משתתפים בפסטיבל במועד החדש!".

פסטיבל הרכיבה הגדול  גלגלים של תקווה  של עמותת אתגרים יתקיים זו השנה ה – 18 בעמק יזרעאל  ובמסגרתו מסלולים חדשים, הפנינג משפחתי, אלפי רוכבים בכתום ועוד במסגרת הפסטיבל, יצאו לרכיבה מעצימה וחווייתית אלפי אנשים עם ובלי מוגבלויות, משפחות עם ילדים בכבישים פתוחים ומסלולי שטח בנופים מרהיבים של העמק הירוק.

השנה יפתח מסלול כביש חדש של 24 ק”מ (בכפוף לכמות הנרשמים) לצד 53 ק”מ וכן, שני מסלולי שטח של 30 ק”מ ו 10 ק”מ. הרכיבה בפסטיבל מותאמת לכל הגילאים ולכל סוגי הגלגלים. לצד הרכיבה במסלולים יתקיים הפנינג מיוחד למשפחות, במסגרתו הפעלות לכל המשפחה, דוכני מזון אותנטי תוצרת העמק, תחרות תלבושות נושאת פרסים להופעה הכתומה הכי שווה, בלונים, דגלים ועוד המון הפתעות בדרך.